Hotel Spichrz – witamy na Kaszubach

Trzygwiazdkowy Hotel Spichrz położony jest w nadzwyczaj malowniczej okolicy na obszarze Kaszub, nieopodal Gdańska. Ten wspaniały obiekt powstał na bazie kompleksu dworsko-parkowego w Borczu, znajdującego się w bliskim sąsiedztwie Szymbarka. Do Hotelu Spichrz możemy dojechać trasą krajową nr 20 – przebiegającą z Żukowa do Kościerzyny. Jednym z wielu atutów tej lokalizacji jest łatwy dojazd do Trójmiasta. Serce Szwajcarii Kaszubskiej zaprasza wszystkich Gości, oferując komfortowe noclegi, luksusowe wnętrza, doskonale przygotowane sale konferencyjnesale weselne, winiarnię oraz restaurację serwującą wyśmienite dania tradycyjnej kuchni kaszubskiej. Nasi Goście szczególnie doceniają dania z gęsi oraz wyborne ryby.

Hotel Spichrz jest miejscem łączącym tradycję z nowoczesnością. Można tu spotkać zarówno nowoczesne aranżacje, jak i XV- wieczne zabudowania, takie jak np. zespół parkowo-dworski. Niepowtarzalny klimat i urok majątku ziemskiego oraz „kaszubska dusza” tego miejsca sprawiają, że Hotel Spichrz cieszy się niesłabnącą popularnością i sympatią Gości wybierających nasz hotel zarówno na miejsce spotkań biznesowych, jak też rodzinnych.

Hotel Spichrz to jedno z niewielu miejsc na Kaszubach doskonale przygotowanych zarówno do organizowania rozmaitych imprez rodzinnych takich jak wesela, komunie, chrzciny i imprez okolicznościowych, jak również do organizowania spotkań o charakterze biznesowym – konferencje, szkolenia, bankiety firmowe, imprezy integracyjne, itd. Wyjątkowe i różnorodne atrakcje turystyczne regionu i bliskie sąsiedztwo lasów oraz rezerwatów przyrody sprawiają, że jest to także idealne miejsce na spędzenie wakacji na Kaszubach.

Hotel Spichrz to nowoczesność otulona subtelnym urokiem przeszłości. Odwiedzając zarówno hotel, jak i restaurację Spichrz w Borczu mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę nastawioną na komfort naszych Gości. Dysponujemy również kompleksowym zapleczem noclegowym, umożliwiającym organizację nawet największych wesel lub konferencji.

Jeden z najbardziej klimatycznych hoteli na Pomorzu zaprasza na nocleg. Planujesz rodzinny wypoczynek na Kaszubach? Wybierasz się na wczasy pełne atrakcji? Potrzebujesz sali konferencyjnej na szkolenie dla Twojej firmy? Zadzwoń – zaproponujemy Ci najatrakcyjniejszą ofertę usług hotelowych na Pomorzu!

.