Wesela i imprezy okolicznościowe

Cieszymy się, że możemy pomagać Państwu w organizacji wszelkich przyjęć okolicznościowych. Niepodważalnymi atutami naszego kaszubskiego kompleksu dworsko-parkowego w Borczu są przede wszystkim: łatwy dojazd, kompleksowa baza noclegowo-parkingowa, urokliwe i piękne wnętrza, niepowtarzalny styl, sympatyczna i kompetentna obsługa, smaczna kuchnia z domowymi smakami oraz konkurencyjne ceny. Menu weselne ustalamy wspólnie z Młodą Parą, uwzględniając preferencje Państwa Młodych, nie odbiegając równocześnie od tradycji kuchni kaszubskiej.

Możemy dla Państwa zorganizować wyjątkowe wesela, komunię, chrzest, stypy, imprezy firmowe, integracyjne, a nawet bale karnawałowe i bankiety. Młoda Para w prezencie od naszego hotelu otrzyma pokój gratis, a wszystkie pokoje gościnne będą dostępne w cenach promocyjnych. Dbając o Państwa komfort i bezpieczeństwo, udostępniamy Gościom parking, a cały obiekt jest monitorowany.

Dołożymy wszelkich starań, aby nasza oferta w pełni spełniła Państwa oczekiwania.
Jeżeli szukasz wyjątkowego miejsca na organizację wesela albo innej uroczystości, która na długo zapadnie w pamięć Twoich Gości, Hotel Spichrz to wybór idealny!