Konferencje w hotelu na Kaszubach

Hotel Spichrz oferuje jeden z nowocześniejszych kompleksów konferencyjnych na Kaszubach. Posiadamy trzy kompleksowo wyposażone sale konferencyjne. Dysponujemy również bogatą bazą miejsc noclegowych oraz własnym zapleczem gastronomicznym.

Sale konferencyjne

W zależności od potrzeb Klientów, możemy zaoferować Salę Zbożową – mieszczącą do 180 osób (istnieje możliwość rozdzielenia na dwie mniejsze: Jęczmienna-110 osób oraz Pszenna-70 osób) oraz bardziej kameralną Salę Pałacową przeznaczoną na 50 osób.

Sale konferencyjne aranżujemy po konsultacji z Państwem. Organizujemy konferencje, sympozja, kongresy, wystawy promocyjne, rozmowy rekrutacyjne, integracyjne imprezy firmowe. W trosce o najwyższą jakość naszych usług, sale konferencyjne wyposażyliśmy w zaawansowany sprzęt audiowizualny oraz projekcyjny. Specjalnie na potrzeby spotkań konferencyjnych, stworzyliśmy bogatą ofertę gastronomiczną – śniadania, lunche biznesowe, bankiety, przerwy kawowe. W czasie trwania konferencji bierzemy na siebie odpowiedzialność przygotowania cateringu oraz obsługi technicznej.

Oprócz konferencji, z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa także imprezy okolicznościowe i przyjęcia innego rodzaju. Hotel Spichrz to nie tylko noclegi i wczasy, ale także profesjonalna organizacja i obsługa konferencji oraz imprez firmowych. 

Nieprzerwanie pracujemy nad tym, aby jeszcze lepiej dostosować naszą ofertę do Państwa potrzeb oraz oczekiwań i oferować najlepsze noclegi, konferencje na Kaszubach. Nasza restauracja serwująca dania kuchni staropolskiej i winiarnia dba o catering, aby każda Państwa konferencja i impreza firmowa, integracyjna była nie tylko profesjonalnie zorganizowana, ale i przyjemna. Hotel Spichrz zapewni Państwu sale konferencyjne oraz komfortowe noclegi w sercu Kaszub dla pracowników Państwa firmy.