Najwyższa wygoda i przyjemny wypoczynek

Rezerwacja
pokoi

Nocleg dostosowany do Twoich potrzeb

Rezerwacja pobytu Dla tych z Państwa, którzy zaplanowali wczasy lub krótki wypoczynek na Kaszubach pragniemy zapewnić najwyższą wygodę podczas rezerwowania noclegu w Hotelu Spichrz. Dlatego też nasza recepcja zatrudnia dobrze przeszkolonych pracowników, którzy z chęcią udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania i pomogą w procesie rezerwacji noclegów i sal konferencyjnych. Ewentualnie, zapraszamy do skorzystania z internetowego systemu rezerwacji.

Komfortowy nocleg
dla całych grup

Jesteśmy też dostępni dla Państwa pod numerami telefonów widocznymi poniżej. Jeśli planują Państwo zorganizować konferencję i potrzebują sali konferencyjnej oraz noclegu dla pracowników, postaramy się razem ustalić najkorzystniejsze warunki. Hotel Spichrz to komfortowe noclegi i profesjonalne konferencje oraz imprezy firmowe na Kaszubach.

Zapraszamy do kontaktu!

separator

Dbając o maksymalny komfort przy dokonywaniu rezerwacji Hotel Spichrz pozostawia do Państwa dyspozycji profesjonalnie przeszkolonych pracowników recepcji, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. 

Alternatywnie mogą Państwo również skorzystać z internetowego systemu rezerwacji, telefonu lub faxu o
poniższych numerach:

Odtwórz wideo

Zarezerwuj pobyt w hotelu

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy z planowaną datą pobytu, a odezwiemy się do Ciebie z informacją o dostępności rezerwacji.

  BROWAR 3 CITY Sp. z o.o. Sp. k. realizuje Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich na specjalistyczne usługi doradcze w ramach projektu grantowego
  „SPEKTRUM. Pomorski system usług doradczych"

  Celem projektu jest wypracowanie kompleksowej strategii rozwoju oraz marketingowej dla firmy BROWAR 3 CITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  Numer umowy o powierzenie grantu, tj. UDG-SPE.04.2023/215
  Wartość całkowita Projektu: 122 483,40 PLN
  Dofinansowanie Projektu z UE: 59.748,00 PLN

  blank blank