Najwyższa wygoda i przyjemny wypoczynek

Rezerwacja
pokoi

Nocleg dostosowany do Twoich potrzeb

Rezerwacja pobytu Dla tych z Państwa, którzy zaplanowali wczasy lub krótki wypoczynek na Kaszubach pragniemy zapewnić najwyższą wygodę podczas rezerwowania noclegu w Hotelu Spichrz. Dlatego też nasza recepcja zatrudnia dobrze przeszkolonych pracowników, którzy z chęcią udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania i pomogą w procesie rezerwacji noclegów i sal konferencyjnych. Ewentualnie, zapraszamy do skorzystania z internetowego systemu rezerwacji.

Komfortowy nocleg
dla całych grup

Jesteśmy też dostępni dla Państwa pod numerami telefonów widocznymi poniżej. Jeśli planują Państwo zorganizować konferencję i potrzebują sali konferencyjnej oraz noclegu dla pracowników, postaramy się razem ustalić najkorzystniejsze warunki. Hotel Spichrz to komfortowe noclegi i profesjonalne konferencje oraz imprezy firmowe na Kaszubach.

Zapraszamy do kontaktu!

spichrz-ikona-pod-naglowkiem-separator

Dbając o maksymalny komfort przy dokonywaniu rezerwacji Hotel Spichrz pozostawia do Państwa dyspozycji profesjonalnie przeszkolonych pracowników recepcji, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. 

Alternatywnie mogą Państwo również skorzystać z internetowego systemu rezerwacji, telefonu lub faxu o
poniższych numerach:

Zarezerwuj pobyt w hotelu

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy z planowaną datą pobytu, a odezwiemy się do Ciebie z informacją o dostępności rezerwacji.

    blank
    blank