Organizacja wesel i uroczystości

Organizujemy uroczystości kompleksowo - z dbałością o najmniejsze detale

Hotel Spichrz to świetne miejsce do zorganizowania różnych uroczystości zarówno rodzinnych jaki biznesowych – wesela, urodziny, imieniny, jubileusze, komunie, chrzciny , stypy czy imprezy integracyjne. Zajmujemy się doradztwem oraz planowaniem uroczystości od początku do końca, zapewniamy w pełni profesjonalną i wykwalifikowaną obsługę. Każde zamówienie traktujemy w sposób indywidualny, dbając o najdrobniejszy szczegół tak, aby Państwa wrażenia były niezapomniane. 

Twoi goście poczują się u nas jak w domu

Zadbamy aby organizacja tego najważniejszego dnia pozwoliła Państwu z prawdziwą przyjemnością wspominać go przez długie lata. Niepodważalnymi atutami naszego kaszubskiego kompleksu dworsko-parkowego w Borczu są przede wszystkim: łatwy dojazd, kompleksowa baza noclegowo-parkingowa, urokliwe i piękne wnętrza, niepowtarzalny styl, sympatyczna i kompetentna obsługa, smaczna kuchnia z domowymi smakami, chlebem wypiekanym na miejscu i wyrobami własnej produkcji oraz konkurencyjne ceny. 

Dostosujemy się do Twoich preferencji

Menu weselne ustalamy wspólnie z Młodą Parą, uwzględniając preferencje Państwa Młodych, nie odbiegając równocześnie od tradycji kuchni kaszubskiej. Szefowie Kuchni i sprawna obsługa kelnerska dołożą wszelkich starań, aby spotkanie miało wyśmienitą oprawę kulinarną.

Zapraszamy do organizacji wesel, komunii, imprez okolicznościowych do 200 osób oraz konferencji do 300 osób.

Galeria

spichrz-ikona-pod-naglowkiem-separator
blank
blank