Październikowe święto piwa

Październikowe święto piwa w hotelu Spichrz na Kaszubach

Hotel Spichrz to wyjątkowe miejsce na Kaszubach. Znajduje się w pięknym Borczu, otoczony jest lasami i łąkami, a z jego okien roztacza się wspaniały widok na okolicę.

Hotel Spichrz to idealne miejsce na wypoczynek i relaks. Oferuje wiele atrakcji, do dyspozycji gości mamy komfortowe pokoje, restaurację Pod Sytą Gęsią, kraftowy browar Lubrow oraz mini zoo.

W październiku w hotelu Spichrz oraz Restauracji pod Sytą Gęsią odbywa się co roczne Święto piwa. To doskonała okazja do skosztowania pysznego, lokalnego piwa z browaru Lubrow. W czasie Święta piwa na gości czekają również biesiady piwne, zwiedzanie browaru, konkursy z nagrodami z naszego browaru Lubrow oraz degustacje potraw regionalnych.

Browar Lubrow to rodzinny kratowy browar, który został założony w 2012 roku. Browar mieści się w hotelu Spichrz w Borczu. Nasze piwa warzymy z najlepszych surowców i z wykorzystaniem najnowocześniejszej wiedzy piwowarskiej. Jako nieliczni w Polsce nasze piwa warzymy metodą fermentacji spontanicznej, jest to najstarsza metoda ważenia piwa. Piwa leżakują kilka lat w beczkach w naszej restauracji Pod Sytą Gęsią.

Więcej informacji oraz ofertę naszego piwa znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym na www.lubrow.pl.

Święto piwa w hotelu Spichrz to doskonała okazja do skosztowania pysznego lokalnego piwa, poznania kultury Kaszub oraz spędzenia miło czasu w pięknym otoczeniu.

„DOBRZY LUDZIE PIJĄ DOBRE PIWA”

BROWAR 3 CITY Sp. z o.o. Sp. k. realizuje Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich na specjalistyczne usługi doradcze w ramach projektu grantowego
„SPEKTRUM. Pomorski system usług doradczych"

Celem projektu jest wypracowanie kompleksowej strategii rozwoju oraz marketingowej dla firmy BROWAR 3 CITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Numer umowy o powierzenie grantu, tj. UDG-SPE.04.2023/215
Wartość całkowita Projektu: 122 483,40 PLN
Dofinansowanie Projektu z UE: 59.748,00 PLN

blank blank