Wyjątkowa sala weselna na Kaszubach

Nasza wyjątkowa sala weselna to miejsce, gdzie regionalna tradycja pomoże stworzyć idealne tło w ten wyjątkowy dla Was dzień. Położona w sercu malowniczych Kaszub, otoczona lasami, stanowi idealne miejsce na organizację wesela, które zostanie zapamiętane na lata. Profesjonalna obsługa zatroszczy się o wszystko za Was, tak, aby ten dzień powodował jak najmniej stresu i kojarzył się tylko z tym co piękne i przyjemne.

Zadbamy, aby ten dzień był wyjątkowy

Zdajemy sobie sprawę, jak dużo stresu może kosztować organizacja wesela. W końcu też kiedyś byliśmy po tamtej stronie. W trosce o Młodych pragniemy jednak zapewnić, że wszystko dopinamy na ostatni guzik. Nasza profesjonalna obsługa zadba o wszystko — już od przekroczenia bramy naszej posesji.

Wystawianie dań, rozstrzyganie najdrobniejszych nawet wątpliwości, czy udzielanie wskazówek dla Młodych to dla nas chleb powszedni. Już na pierwszym spotkaniu szczegółowo omówimy cały plan działań. Od możliwości usadowienia gości, które oferuje nasza sala weselna, po dobór odpowiedniego menu. Organizując setki wesel, doskonale zdajemy sobie sprawę, czego można się na nich spodziewać. Pozyskaną w ten sposób wiedzą chętnie dzielimy się z przyszłą parą młodą tak, aby uniknęli dodatkowego stresu.

Ktoś przyszedł pomimo braku zaproszenia? Zamówiliście drink-bar, a zapomnieliście o myciu szkła? Te i wiele innych problemów to normalne wydarzenia, o których nie każdy musi pamiętać. My będziemy. Zatroszczymy się o każdy najdrobniejszy szczegół, tak, aby gościom pozostało wyłącznie świętowanie.

Klimatyzowana sala pomoże z kolei zapewnić o tym, że w upalne dni nikt nie będzie musiał obawiać się o męcząco wysokie temperatury w jej wnętrzu. Z roku na rok mamy do czynienia z coraz cieplejszym latem. Dlatego też każdy z gości weselnych, wchodząc do sali, będzie mógł doznać orzeźwienia w postaci chłodniejszego powietrza.

Wesele w kaszubskim stylu

Organizując wesele w naszym hotelu, dajecie sobie szansę na przeżycie jednego z najważniejszych dni w życiu w otoczeniu, które emanuje spokojem i kaszubską gościnnością. Przywitanie Młodych chlebem i solą to jedna z piękniejszych tradycji, o których nigdy nie zapominamy.

Kaszubska gościnność to oczywiście również odpowiednio zastawiony stół. W naszej sali weselnej menu dobieramy tak, aby odpowiadał temu zwyczajowi. Bogato zastawione stoły poprzeplatane odpowiednimi dekoracjami wzbudziły zachwyt już niejednej pary, którą mieliśmy przyjemność obsługiwać.

Kaszuby, ze swoją bogatą kulturą i tradycją, stworzą niepowtarzalną atmosferę tego dnia. Dzięki lokalizacji w ich centrum, wszystko, co najlepsze w regionie, jest na wyciągnięcie ręki. Od pięknych krajobrazów po regionalne przysmaki, które możemy włączyć do weselnego menu.

Nocleg dla młodych i gości

Wynajem sali weselnej wiąże się zazwyczaj z zapewnieniem noclegu dla gości. W naszym hotelu każda Para Młoda i pozostali uczestnicy imprezy znajdą komfortowe zakwaterowanie. Kompleks oferuje szeroki wybór pokoi, które mogą pomieścić uczestników wesela, zapewniając im wygodę i relaks po dniu pełnym emocji. Każdy pokój jest wyposażony w niezbędne udogodnienia, które gwarantują pełen komfort i możliwość odpoczynku.

Dla Nowożeńców przygotowaliśmy specjalny prezent – luksusowo udekorowany pokój, który otrzymują bez dodatkowych opłat jako część naszego pakietu weselnego. Miejsce to będzie stanowić idealne tło na tę wyjątkową noc po dniu pełnym wrażeń.

Menu dopasowane do potrzeb gości

Kuchnia to nasza specjalność. To coś, co nas wyróżnia. Prowadząc restaurację w pobliżu sali weselnej, z dumą możemy zagwarantować specjały, które zachwycą niejedno podniebienie.

Oferujemy szeroki wybór menu dostosowany do indywidualnych potrzeb gości. Od rosołu po bogracze, od kotleta de volai, przez ryby, po nasz specjał — gęsinę przygotowywaną na różne sposoby. Wesele na Kaszubach to przede wszystkim wyjątkowa regionalna i domowa kuchnia. To coś, co wyróżnia nas od innych ofert z całej Polski. Posiadając już ponad 20-letnie doświadczenie, jesteśmy w stanie przygotować potrawy, które zadowolą nawet najbardziej wymagających krytyków kulinarnych.

Duża przestrzeń do weselnych zabaw

Wnętrze sali weselnej jest w stanie pomieścić do 200 gości weselnych. Fakt ten sprawia, że jesteśmy jedną z większych sal w okolicy. Wiemy, jak bardzo ścisk wśród gości może popsuć dobrą zabawę. Wiemy też, że niejednokrotnie może być przyczyną sporów. U nas nie dopuszczamy do takiej sytuacji.

Wesele na Kaszubach to oczywiście również tańce i zabawy. Bez nich się nie obędzie. Zdając sobie z tego sprawę, oferujemy przestronny parkiet, na którym każdy będzie mógł się bawić do białego rana. Organizując oczepiny i konkursy dla gości, każdy z przybyłych będzie mógł obserwować zmagania uczestników zabawy, korzystając z parkietu. Bez obaw, że ktoś będzie zasłaniał widok. Sami uczestnicy z kolei będą mieli wystarczająco dużo miejsca na demonstrację swoich umiejętności w poszczególnych konkurencjach.

Otoczenie natury i przestrzeń dookoła hotelu

Dookoła naszej sali weselnej roztaczają się malownicze plenery. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się las, który może być idealnym miejscem na sesję ślubną. Cały kompleks znajduje się w centrum regionu Kaszub — jednego z najpiękniejszych regionów Polski. Wszechobecna natura i czyste powietrze to kolejne argumenty przemawiające za organizacją wesela właśnie w tym miejscu.

Dla dzieci dodatkowo w sąsiedztwie sali weselnej znajduje się mini zoo. To idealna okazja, aby pokazać im zwierzęta, które wzbudzają zachwyt i uśmiech u najmłodszych, bo jak powszechnie wiadomo uśmiechnięte dziecko to grzeczne dziecko. Organizując tę atrakcję, mieliśmy na celu przede wszystkim zorganizowanie czasu dla najmłodszych uczestników wesela tak, aby zapewnić tym starszym bezstresową zabawę.

Przyjedźcie i sami się przekonajcie

Wnętrze sali weselnej każdorazowo jest przygotowywane według wytycznych, które ustalamy z młodymi. Wyposażenie, które oferujemy, jest kompleksowe — przyszli małżonkowie nie muszą się o nic martwić. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego kompleksu i przekonania się na własnej skórze, jak to wszystko wygląda od podszewki. Chętnie opowiemy o tym, w jaki sposób możemy pomóc. Przedstawimy gotowe propozycje udekorowania naszej wyjątkowej sali weselnej na Kaszubach. Chętnie pokażemy fotografie, jak wyglądała na poprzednich uroczystościach. Jesteśmy przekonani, że razem stworzymy taką aranżację, którą będziecie Państwo miło wspominać przez każdy dzień po zakończonej uroczystości.

Dla wszystkich naszych klientów oferujemy ponadto bardzo konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania, lub po prostu odpowiedzi dodatkowe pytania.

Serdecznie zapraszamy również do zapoznania się z naszą weselną galerią zdjęć.

Kontakt telefoniczny

separator

BROWAR 3 CITY Sp. z o.o. Sp. k. realizuje Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich na specjalistyczne usługi doradcze w ramach projektu grantowego
„SPEKTRUM. Pomorski system usług doradczych"

Celem projektu jest wypracowanie kompleksowej strategii rozwoju oraz marketingowej dla firmy BROWAR 3 CITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Numer umowy o powierzenie grantu, tj. UDG-SPE.04.2023/215
Wartość całkowita Projektu: 122 483,40 PLN
Dofinansowanie Projektu z UE: 59.748,00 PLN

blank blank