Piwne Spa na Kaszubach

Piwny rytuał spa

W hotelu Spichrz mamy dla państwa wyjątkową propozycję. Oferujemy możliwość skorzystania z wyjątkowego doświadczenia jakim jest relaksacyjna kąpiel w piwie. To unikalna forma terapii wellness, która łączy walory odżywcze i lecznicze piwa z luksusem i relaksem w spa. Wykorzystujemy specjalne piwo kąpielowe, bogate w ekstrakty najzdrowszych składników tego trunku, takich jak chmiel i słód, które mają niezwykłe właściwości dla Twojego ciała i oczywiście ducha.

Wanny do kąpieli w piwie
kufle do piwa obok wanny

Właściwości piwnych kąpieli

Kąpiel vip

W naszym hotelowym spa, pielęgnacyjna kąpiel piwna odbywa się w drewnianych balach, co dodaje zabiegowi naturalnego, rustykalnego charakteru. Dla pełnego doświadczenia, podczas kąpieli oferujemy degustację rzemieślniczych piw z naszego własnego browaru. Zalecamy skorzystać z tej opcji, ponieważ potęguje to pozytywne właściwości piwnych kąpieli. Dodatkowo, dla zachowania składników odżywczych na skórze, zalecamy przez 12 godzin po kąpieli nie myć ciała. Kąpiele są dostępne zarówno indywidualnie, jak i dla par.

Puste wanny do kąpieli z ręcznikami
Wanny do kąpieli z bliska

Łaźnie piwne i browar w jednym

Piwne spa powstało dzięki naszemu browarowi. Ponad 10 lat istnienia browaru obok hotelu, aż prosiło się, aby umożliwić naszym gościom korzystanie z tak niepowtarzalnego zabiegu. Partnerzy piwnego SPA, to my sami, dzięki czemu mają państwo pewność, że przygotowania kąpieli piwnej będą zawsze na wysokim poziomie a sam seans będzie oparty na bazie naturalnego piwa.

Cena odżywczych kąpieli w łaźni piwnej

separator

dla Gości hotelowych:

450 PLN/2 os. Za 1,5 godzinny seans

dla Gości z zewnątrz

490 PLN /2 os. Za 1,5 godzinny seans

Wyjątkowy rytuał nawilżający

Odkryj moc relaksu, jaką oferuje pielęgnacyjna kąpiel piwna. Sprawdź czy piwna piana zawsze musi być zła. Ciesz się wyjątkowymi właściwościami tego zabiegu, który wspomoże intensywne nawilżenie skóry, a także zapewnią niezapomniany relaks dla ciała i ducha. Zapraszamy do naszego piwnego spa na Kaszubach – miejsca gdzie, zabiegi SPA wychodzą poza jakiekolwiek standardowe procedury.

BROWAR 3 CITY Sp. z o.o. Sp. k. realizuje Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich na specjalistyczne usługi doradcze w ramach projektu grantowego
„SPEKTRUM. Pomorski system usług doradczych"

Celem projektu jest wypracowanie kompleksowej strategii rozwoju oraz marketingowej dla firmy BROWAR 3 CITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Numer umowy o powierzenie grantu, tj. UDG-SPE.04.2023/215
Wartość całkowita Projektu: 122 483,40 PLN
Dofinansowanie Projektu z UE: 59.748,00 PLN

blank blank