Kąpiel magnezowa

separator

Magnez to jeden z podstawowych pierwiastków odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Niestety współczesna dieta wiąże się z niedoborem magnezu. Coraz większą popularnością cieszy się suplementacja magnezu, czy to w postaci tabletek, czy poprzez kąpiele magnezowe.

Ta nieorganiczna sól charakteryzuje się dużą higroskopijnością w wodzie. Z licznych badań wynika, że jest to najlepiej przyswajalna forma magnezu spośród źródeł nieorganicznych. Obecnie najpowrzechniej stosuje się w postaci kąpieli magnezowych. Odpowiedni poziom magnezu w organiźmie jest niezbędny do zachowania zdrowia przez długie lata.

Zawarte w siarczanie magnezu substancje korzystnie wpływają na stan skóry i włosów, odtrówa z metali ciężkich i pomaga z niego usuwać toksyczne substancje. Magnez ma właściwości relaksacyjne i regenerujące, co wpływa na kondycję układu nerwowego, wspomaga pękającą skórę przy piętach, przy skórze trądzikowej. 

Siarczan magnezu stosowany jako płukana pomaga pozbyć się łupieżu. Kąpieli magnezowych nie zaleca się osobom z niskim ciśnieniem tętniczym.

Cena łaźni magnezowych:

separator

dla Gości hotelowych:

450 PLN/2 os. Za 1,5 godzinny seans

dla Gości z zewnątrz

490 PLN /2 os. Za 1,5 godzinny seans

BROWAR 3 CITY Sp. z o.o. Sp. k. realizuje Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich na specjalistyczne usługi doradcze w ramach projektu grantowego
„SPEKTRUM. Pomorski system usług doradczych"

Celem projektu jest wypracowanie kompleksowej strategii rozwoju oraz marketingowej dla firmy BROWAR 3 CITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Numer umowy o powierzenie grantu, tj. UDG-SPE.04.2023/215
Wartość całkowita Projektu: 122 483,40 PLN
Dofinansowanie Projektu z UE: 59.748,00 PLN

blank blank