Organizacja imprez okolicznościowych

Organizujemy uroczystości kompleksowo - z dbałością o najmniejsze detale

Hotel Spichrz to świetne miejsce do zorganizowania różnych uroczystości zarówno rodzinnych jaki biznesowych – urodziny, imieniny, jubileusze, komunie, chrzciny , stypy czy imprezy integracyjne. Zajmujemy się doradztwem oraz planowaniem uroczystości od początku do końca, zapewniamy w pełni profesjonalną i wykwalifikowaną obsługę. Każde zamówienie traktujemy w sposób indywidualny, dbając o najdrobniejszy szczegół tak, aby Państwa wrażenia były niezapomniane. 

Twoi goście poczują się u nas jak w domu

Zadbamy aby organizacja każdego wydarzenia pozwoliła Państwu z prawdziwą przyjemnością wspominać go przez długie lata. Niepodważalnymi atutami naszego kaszubskiego kompleksu dworsko-parkowego w Borczu są przede wszystkim: łatwy dojazd, kompleksowa baza noclegowo-parkingowa, urokliwe i piękne wnętrza, niepowtarzalny styl, sympatyczna i kompetentna obsługa, smaczna kuchnia z domowymi smakami, chlebem wypiekanym na miejscu i wyrobami własnej produkcji oraz konkurencyjne ceny. 

Dostosujemy się do Twoich preferencji

Menu na uroczystości ustalamy wspólnie z Państwem, uwzględniając preferencje gości, nie odbiegając równocześnie od tradycji kuchni kaszubskiej. Szefowie Kuchni i sprawna obsługa kelnerska dołożą wszelkich starań, aby spotkanie miało wyśmienitą oprawę kulinarną.

Zapraszamy do organizacji wesel, komunii, imprez okolicznościowych do 200 osób oraz konferencji do 300 osób.

Kontakt telefoniczny

separator
Odtwórz wideo

BROWAR 3 CITY Sp. z o.o. Sp. k. realizuje Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich na specjalistyczne usługi doradcze w ramach projektu grantowego
„SPEKTRUM. Pomorski system usług doradczych"

Celem projektu jest wypracowanie kompleksowej strategii rozwoju oraz marketingowej dla firmy BROWAR 3 CITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Numer umowy o powierzenie grantu, tj. UDG-SPE.04.2023/215
Wartość całkowita Projektu: 122 483,40 PLN
Dofinansowanie Projektu z UE: 59.748,00 PLN

blank blank