Wyjątkowe Spa na Kaszubach

separator

Nasz hotel to oaza spokoju i relaksu, gdzie możesz odnaleźć harmonię ciała i ducha. Znajdująca się tutaj strefa SPA jest doskonałym miejscem uzupełniającym Twój wakacyjny pobyt na Kaszubach. Oferujemy szeroką gamę relaksacyjnych zabiegów i terapii.

Wanny do kąpieli w SPA

Wypocznij w SPA

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę zabiegów, w tym kąpiele piwne i magnezowe, które są unikalnymi i wyjątkowymi formami relaksu. Masaże oferowane w naszym spa, zarówno relaksacyjne, jak i lecznicze, są idealne do odprężenia po intensywnym dniu lub po prostu jako element pobytu. Sauny na podczerwień i sucha, dostarczają dodatkowych korzyści zdrowotnych i są doskonałym sposobem na odprężenie.

Piękno, zdrowie, a przede wszystkim relaks

Stawiamy przede wszystkim na piękno i zdrowie. Wszystkie zabiegi, wykonują doświadczeni specjaliści SPA. Zapewniają państwu głęboki relaks wykonując masaże, czy przygotowując inne seanse. Oferujemy szeroki wachlarz usług SPA, aby odpowiadały na indywidualne potrzeby każdego Gościa, zapewniając im odprężenie i odnowę zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym.

Rustykalne Spa

Nasze SPA wyróżnia się wyjątkowym, rustykalnym stylem. Wanny do kąpieli, wykonane z naturalnego drewna, tworzą niepowtarzalną atmosferę i dodają zabiegom autentyczności. Całość została zaprojektowana z myślą o harmonii z naturą, co podkreśla drewniane wykończenie i naturalne materiały. Bo jakżeby inaczej mogło wyglądać spa na Kaszubach – regionie słynącego z pięknych jezior i lasów. Ten rustykalny wystrój potęguje doznania związane z relaksem i odnową biologiczną. Tworzy przestrzeń, w której można w pełni odpocząć od codziennej rzeczywistości i zanurzyć się w świat natury.

Strefa masażu - lada z suszarką

Weekend na Kaszubach we dwoje

Nasze wyjątkowe Spa to idealne miejsce na romantyczny weekendowy pobyt we dwoje. Oferujemy pakiety spa dostosowane do par, które chcą wspólnie spędzić czas, relaksując i ciesząc się pięknem otaczającej przyrody. Weekend w spa to doskonała okazja do oderwania się od codzienności i zanurzenia w stanie głębokiego odprężenia. Wspólna kąpiel w piwie potrafi naprawdę zdziałać cuda poprawiając piękno, zdrowie i niejednokrotnie relacje w związku.

Piękno to wizytówka kaszub

Kaszuby to region, który pozwala poczuć odprężenie już na sam ich widok. Poranna kawa wśród śpiewu ptaków z pobliskiego lasu lub wypad nad jezioro w ciepłe dni to codzienność. Wanna pełna piwa, lub masaż relaksacyjny to stopień relaksu, którego nie sposób określić słowami. Korzystając z naszych kąpieli w SPA polecamy wsłuchać się w piękny śpiew ptaków z rana, a gwarantujemy, że takiego wyciszenia jak tu – na Kaszubach, nie doświadczą państwo nigdzie indziej.

Wyjątkowe zabiegi spa dla wyjątkowych gości

W naszym hotelu każdy znajdzie coś dla siebie. Od odprężających masaży, przez odżywcze kąpiele w piwie, aż po relaks w saunie, oferujemy pełną gamę usług spa, aby zapewnić naszym Gościom niezapomniane chwile odprężenia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wellness & SPA i doświadczenia niepowtarzalnej atmosfery Kaszub w naszym SPA.

Leżaki w Saunie

Gorącymi kamieniami – 60 min/ 160 zł

Relaksacyjny szyi i karku – 30 min/ 120 zł

Relaksacyjny całego ciała – 30/60 min 120/160 zł

Sportowy – 60 min/ 160 zł

Antycellulitowy – 30 min / 120 zł

Bańką chińską – 20 min/ 160 zł

Limfatyczny – 30/60 min / 100/160 zł

Częściowy – 30 min/ 120 zł

 Leczniczy – 160 zł

 

dla Gości hotelowych:

450 PLN/2 os. Za 1,5 godzinny seans

dla Gości z zewnątrz

490 PLN /2 os. Za 1,5 godzinny seans

dla Gości hotelowych:

450 PLN/2 os. Za 1,5 godzinny seans

dla Gości z zewnątrz

490 PLN /2 os. Za 1,5 godzinny seans

Galeria

separator

BROWAR 3 CITY Sp. z o.o. Sp. k. realizuje Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich na specjalistyczne usługi doradcze w ramach projektu grantowego
„SPEKTRUM. Pomorski system usług doradczych"

Celem projektu jest wypracowanie kompleksowej strategii rozwoju oraz marketingowej dla firmy BROWAR 3 CITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Numer umowy o powierzenie grantu, tj. UDG-SPE.04.2023/215
Wartość całkowita Projektu: 122 483,40 PLN
Dofinansowanie Projektu z UE: 59.748,00 PLN

blank blank