"Pod Sytą Gęsią"
Restauracja na Kaszubach

separator

Czy jesteś gotów na kulinarną podróż przez tradycyjne kaszubskie potrawy? Jeśli tak, to zapraszamy do naszej restauracji „Pod Sytą Gęsią”, która mieści się w malowniczym Borczu, w Hotelu Spichrz. To miejsce to prawdziwy raj dla smakoszy, gdzie tradycyjne kaszubskie przysmaki spotykają się z nowoczesnym podejściem do kuchni.

Tradycyjne Smaki Kaszub na Talerzu

Dania kuchni polskiej są wyjątkowe na tle światowym. Klimatyczne restauracje znajdują się na terenie całego kraju. Jednymi z najbardziej charakterystycznych są te na Kaszubach. Atutami tej kuchni są proste, ale wyjątkowo smaczne potrawy, takie jak wyśmienite dania ze śledzi lub tradycyjna kaszubska zupa – barszcz z grzybami. Do najpopularniejszych potraw należy ponadto zaliczyć przede wszystkim gęsinę, dania rybne, oraz grzyby.

W naszej restauracji oprócz tradycyjnie przyrządzonych kaszubskich dań mogą Państwo również skosztować wybornych win sprowadzanych z różnych zakątków świata oraz piwa z naszego browaru, które idealnie wkomponowują się w przyrządzane potrawy. Jeśli spędzasz wakacje albo wczasy na Kaszubach, warto spróbować tutejszej kuchni. W restauracji Hotelu Spichrz mają państwo taką okazję.

Czas na gęsinę

separator

Jak wskazuje nazwa naszej kaszubskiej restauracji, naszym specjałem jest gęsina podawana w najróżniejszych odsłonach. Szmurowana gęsia pierś połączona z modrą kapustą i żurawiną to prawdziwy raj dla podniebienia. Gęś to drób, który w smaku jest lekki i delikatnie słodki. Najczęściej podaje się ją z jabłkami. U nas można skosztować zarówno tego połączenia jak i dodatku gruszki.

Gęsina na talerzu

Z pasji do lokalnych produktów

separator

Restauracja „Pod Sytą Gęsią” to nie tylko jedno z wielu miejsc, w których można skosztować dania kuchni kaszubskiej. To miejsce, które wyróżnia się swoją pasją do lokalnych smaków i dbałością o jakość serwowanych dań. Kaszubskie przysmaki w restauracji „Pod Sytą Gęsią” nabierają zupełnie nowego wymiaru.

W naszej kuchni przygotowujemy regionalne specjały wyłącznie z wyselekcjonowanych lokalnych produktów od sprawdzonych dostawców. Dbałość o jakość tych surowców sprawia, że każdy wyjdzie od nas najedzony i zadowolony z serwowanych dań.

Zamówisz u nas zawsze świeże ryby, zupy wykonane z lokalnych produktów, czy nasze słynne pierogi z gęsiną.

Unikalne Smaki w Niepowtarzalnym Otoczeniu

separator

Przywiązując wagę do najdrobniejszych detali nie moglibyśmy zapomnieć o wyjątkowym wystroju. Restauracja na Kaszubach to hasło, które większości kojarzy się z tradycją. Dlatego też nasze wnętrze urządzone zostało w rustykalnym stylu, który nawołuje do regionalnych tradycji, sprawiając, że spożywanie posiłków, czy degustacja lokalnym piwem będą jeszcze przyjemniejsze.

Wnętrze restauracji

Piwo z Lokalnego Browaru Lubrow

separator

Regionalne specjały kaszubskie to nie tylko jedzenie. Odwiedzając ten region koniecznie spróbuj kraftowego piwa z naszego lokalnego browaru Lubrow. Ma niepowtarzalny smak i aromat, który doskonale komponuje się z serwowanymi daniami. Browar Lubrow to lokalne przedsiębiorstwo, które dba o jakość swoich produktów i czerpie inspirację z tradycji regionu.

Puszki z piwami
Kelnerka z tacą piw
Nalewanie piwa z beczek

Prawdziwa Kaszubska restauracja

separator

Restauracja „Pod Sytą Gęsią” w Borczu to miejsce, gdzie tradycyjne dania kuchni kaszubskiej ożywają na talerzu. Potrawy z gęsiny, unikalna atmosfera i lokalne piwo z browaru Lubrow tworzą niezapomniane doświadczenie kulinarne. Jeśli chcesz poznać prawdziwe smaki Kaszub, to warto odwiedzić to magiczne miejsce. Zaskocz swoje podniebienie i zachwyć się smakiem tradycji.

Zarezerwuj stolik w restauracji i daj się ponieść smakom Kaszub!

BROWAR 3 CITY Sp. z o.o. Sp. k. realizuje Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich na specjalistyczne usługi doradcze w ramach projektu grantowego
„SPEKTRUM. Pomorski system usług doradczych"

Celem projektu jest wypracowanie kompleksowej strategii rozwoju oraz marketingowej dla firmy BROWAR 3 CITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Numer umowy o powierzenie grantu, tj. UDG-SPE.04.2023/215
Wartość całkowita Projektu: 122 483,40 PLN
Dofinansowanie Projektu z UE: 59.748,00 PLN

blank blank