Restauracja Kaszubska

 

Polska kuchnia jest kuchnią różnorodną, która odzwierciedla upodobania poszczególnych regionów kraju. Bez wątpienia, kuchnia kaszubska zalicza się do tych najbardziej oryginalnych.
Jej atutami są proste, ale wyjątkowo smaczne potrawy, takie jak wyśmienite dania ze śledzi lub tradycyjny kaszubski barszcz z grzybami, podbijające serce niejednego smakosza. Do największych smakołyków kuchni kaszubskiej należy zaliczyć przede wszystkim potrawy z ryb, grzybów oraz gęsiny.
W naszej restauracji oraz winiarni, oprócz tradycyjnie przyrządzonych kaszubskich dań, mogą Państwo również skosztować wybornych win sprowadzanych z różnych zakątków świata. Jeśli spędzasz wakacje albo wczasy na Kaszubach, powinieneś spróbować tutejszej kuchni. W restauracji Hotelu Spichrz masz taką okazję
.

JESIENNE MENU


MOCËNKO POLÉCÓMË SMACZCZI SZEFA KUCHNI

1. Pasztét z gasë.
2. Stôropolsczi zurk.
3. Szmórowónô piers z gasë w aromace z zaprawinama z lasnégu brzadu z modra kapusta i opieklima bulwama, a téz pieklim jabka podónô.
4. Antonówka prosto z pieca na waniliowim musu.


SPECJAŁY SZEFA KUCHNI

1.Pasztet z gęsi.
2. Staropolski żurek.
3. Szmurowana pierś z gęsi w aromacie z konfitury z owoców leśnych z modra kapusta i opiekanymi ziemniakami oraz pieczonym jabłkiem podana.
4. Antonówka prosto z pieca na musie waniliowym.

BOZE PRZEZEGNÓJ, czyli po kaszubsku „Smasznego”!

Restauracja czynna jest:

od 12:00 do 21:00 od poniedziałku do niedzieli