Niezwykły klimat świąt na Kaszubach — sprawdź, jak celebrować ten wyjątkowy czas poza domem

Niezwykły klimat świąt na Kaszubach —
sprawdź, jak celebrować ten wyjątkowy czas poza domem

Święta to magiczny okres w roku, który każdy chce celebrować w wyjątkowy sposób. W gronie rodzinnym, w parze, z przyjaciółmi — niezależnie od tego, w jakim składzie planujesz ten świąteczny czas, ważny jest klimat miejsca, w którym je spędzisz. Święta na Kaszubach mogą w niezwykły sposób zapisać się w Twojej pamięci. Sprawdź, co czeka na Ciebie i Twoich bliskich w Hotelu Spichrz.

Święta w Kaszubskim klimacie — okolica, która sprzyja świętowaniu

W świętach bardzo ważny jest klimat. Składa się na niego kilka czynników. Najważniejsze jest dobre towarzystwo, obecność bliskich, rodziny, przyjaciół, ukochanej osoby. Do tego warto dołożyć jeszcze magię miejsca, bogactwo atrakcji i przepyszną kuchnię. Hotel Spichrz położony jest w malowniczej okolicy niedaleko Gdańska. Z jednej strony łatwy dojazd do aktywnego i tętniącego życiem Trójmiasta, z drugiej spokój, miejsce oddalone od zgiełku, cicha i przepiękna zielona okolica — Spichrz to idealne miejsce na spędzenie Świąt Bożego Narodzenia w takim klimacie, jaki lubisz najbardziej.

Mnogość atrakcji, jakie gwarantuje obiekt, sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zimowe spacery po okolicy będą obfitować nie tylko w kolekcjonowanie najlepszych widoków. Na terenie hotelu możliwe jest zorganizowanie wspólnego wieczoru przy ognisku, któremu towarzyszyć będą zarówno pyszne jedzenie, jak również przyjemna muzyka na żywo. Goście hotelowi mogą obcować z naturą w każdym wydaniu. Pobliski staw oraz mini zoo pozwalają odpocząć i zregenerować siły w towarzystwie zwierząt i przyrody.

Święta w najlepszym wydaniu — pyszna kuchnia, wyjątkowe miejsce atrakcje i miejsce na odpoczynek

Święta najczęściej kojarzą się nie tylko z rodzinną atmosferą, ale również z aktywnym czasem, wymagającym pracy przy tworzeniu potraw i sprzątaniu domu. To jednak przede wszystkim czas, który warto poświęcić bliskim. Jeśli tym razem chcesz skupić się na odpoczynku i w pełni poświęcić swoją uwagę najbliższym, warto sprawdzić, co ma do zaoferowania Hotel Spichrz. Zabytkowe wnętrza obiektu sprawiają, że możesz czerpać energię pochodzącą z historii. Przedstawiciele restauracji Pod Sytą Gesią przygotują świąteczne posiłki, dzięki temu Ty i Twoja rodzina będziecie mogli zrelaksować się i zjeść najlepsze kaszubskie przysmaki.

Klimatyczne świece, płomienie ogniska, nastrojowa muzyka i przepyszne jedzenie — to wszystko w jednym miejscu i świątecznym klimacie.

Bożonarodzeniowy pakiet dla Ciebie i bliskich — wszystko, czego potrzebujecie w święta

Jak wyglądają święta zorganizowane przez Hotel Spichrz? Przedstawiciele obiektu przygotowują specjalny pakiet dla gości, który umożliwia korzystanie z takich dóbr i atrakcji, jak:

  • malowanie pierników,

  • wspólne przystrajanie choinki,

  • uroczyste śniadania i kolacje świąteczne,

  • wspólne kolędowanie,

  • słodki stół dostępny przez cały czas pobytu.

  • odwiedziny Mikołaja — niezwykła atrakcja dla najmłodszych gości,

  • dostęp do strefy saun oraz zewnętrznego jacuzzi,

  • chmielowe i magnezowe kąpiele w łaźniach piwnych,

  • piłkarzyki, gry planszowe, strefa zabaw — największe atrakcje dla dzieci, które na pewno nie będą się tu nudzić.

Hotel Spichrz w święta łączy w sobie wszystko to, co najlepsze. Świetnie spędzisz tutaj czas zarówno w parze, jak i z dziećmi. Organizatorzy skupili się na tym, aby w tym czasie podarować każdemu to, na co czeka przez cały rok. Dzięki temu goście w różnym wieku znajdą tu coś dla siebie. Młodzi bywalcy nie będą się nudzić, ponieważ mnogość atrakcji gwarantuje nieustannie wypełniony czas wolny. Dorośli mogą zrelaksować się w jacuzzi, saunie, czy przy dźwiękach nastrojowej muzyki.

Święta na Kaszubach — historia i tradycja, której na co dzień brakuje

W naszym codziennym życiu powoli zauważamy zanikanie tradycji i musimy mocno dbać o to, aby pamiętać o historii i wydarzeniach z przeszłości, które nas ukształtowały. Przebywanie w Hotelu Spichrz niesie ze sobą możliwość związania się z historią i tradycją. Sam budynek ma swój początek w XV wieku. Przebywanie w jego wnętrzu daje możliwość wczucia się w klimat panujący w dawnych zamkach, dworach, klasztorach. Atmosfera budowana przez przedstawicieli hotelu sprawia, że przybywający goście mają chęć powrócić do tradycji i obcować z tym, co pozostawili po sobie przodkowie.

Święta na Kaszubach mają niezwykłą atmosferę, którą dodatkowo buduje obsługa Hotelu Spichrz. Tradycyjne spędzanie świąt przybiera formę biesiadowania z bliskimi w rytm kolęd, w towarzystwie pysznej kuchni i najlepszych zapachów pierników i grzańca.

Świąteczny relaks dla całej rodziny

Najbliższe święta mogą obfitować w chwile pełne odpoczynku i relaksu. Wybierając się na kilkudniowy wypad na Kaszuby, możesz zyskać nie tylko pełną organizację kilku świątecznych dni w hotelu. Wspólne biesiadowanie możesz przeplatać czasem poświęconym sobie — masażami i kąpielami w piwnych łaźniach. Wszystkie zabiegi dopasowywane są do indywidualnych potrzeb gości. Każdy może liczyć na przyjemne spędzenie czasu w pełnej ciszy i spokoju, rozluźnić zmęczone mięśnie i poczuć nie tylko fizyczny, ale i psychiczny komfort.

Sprawdź pakiet hotelu na Święta Bożego Narodzenia 2023 i wybierz się w wyjątkową podróż na Kaszuby. Pozwól sobie odpocząć, a jednocześnie skorzystać ze świąt w ich najlepszym wydaniu. Wybierz się na wieczorny spacer wśród gwiazd, płomieni ogniska i ciszy otaczającej Cię przyrody. Postaw na święta pełne komfortu i czasu bogatego w rodzinne wspomnienia.

BROWAR 3 CITY Sp. z o.o. Sp. k. realizuje Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich na specjalistyczne usługi doradcze w ramach projektu grantowego
„SPEKTRUM. Pomorski system usług doradczych"

Celem projektu jest wypracowanie kompleksowej strategii rozwoju oraz marketingowej dla firmy BROWAR 3 CITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Numer umowy o powierzenie grantu, tj. UDG-SPE.04.2023/215
Wartość całkowita Projektu: 122 483,40 PLN
Dofinansowanie Projektu z UE: 59.748,00 PLN

blank blank